Startlijst Caroussel 2018
20-06-2018

Zondag 24 juni is het weer zover: de jaarlijkse caroussel staat op de agenda! Het wordt een spetterende dag met verkleedpartijen, muziek en natuurlijk paardrijden. Leuk dat er zo veel groepen deelnemen! Hieronder vinden jullie het schema voor de dag.

10.00

The Unicorns

10.30

Vrijdaggroep 15.45

11.00

Ridders

11.30

James Bond

12.00

Wild Westen

12.30

Robin Hood

13.00

Harry Potter

13.30

Duo Penotti

14.00

Prijsuitreiking 1

14.15

Pink Panther

14.45

Buurman & Buurman

15.15

Bereden politie

15.45

Engel & de Duivel

16.15

Prijsuitreiking 2

 



Startlijst Onderlinge Wedstrijd Mei 2018
22-05-2018

Aansluitend aan elk niveau is er een prijsuitreiking. (KH-2 gaat samen met KH-3)

Veel plezier en succes!

Tijd

Naam

Pony/Paard

Niveau

10.00

Sari Derks

Vroukje

KH-7

 

Laura Stoop

Maxx

KH-7

 

Fieke Scholten

Kirstie

KH-7

 

 

 

 

10.25

Britt Beker

Assika

KH-5

 

Dirk Doesburg

Charmeur

KH-5

 

Sanne Sengers

Amara

KH-5

 

Lara

Kyara

KH-5

 

Anne Janssen

Zippie

KH-5

 

Barbara Krantz

Kyara

KH-5

 

Roza Draaijer

Ivor

KH-5

 

 

 

 

11.20

Mees

Chippie

KH-Aangepast

 

Thyrza

Ivor

KH-Aangepast

 

Han

Chippie

KH-Aangepast

 

Shamenta

Ivor

KH-Aangepast

 

Finet

Ashwin

KH-Aangepast

 

Nikki

Ivor

KH-Aangepast

 

 

 

 

12.30

Esmee

Ashwin

KH-1

 

Bloeme

Yesly

KH-1

 

Aniek

Ashwin

KH-1

 

Raffi

Ivor

KH-1

 

Diede

Ashwin

KH-1

 

Noortje

Ivor

KH-1

 

Lara

Ashwin

KH-1

 

Marre

Ivor

KH-1

13.30

Zeb

Otje

KH-1

 

Koosje

Chippie

KH-1

 

Petri

Otje

KH-1

 

 

 

 

13.50

Britt vd Broek

Jolie

KH-2

 

 

 

 

14.10 Bloeme Ivor KH-3

 

Annika Scholten

Kyara

KH-3

 

Imme

Ivor

KH-3

 

Jasper

Kyara

KH-3

 

Chantal

Otje

KH-3

 

Sanne

Kyara

KH-3

 

Annika Scholten

Otje

KH-3

 

Chantal

Kyara

KH-3

15.10

Goos vd Brand

Otje

KH-3

 

Anne Driessen

Kyara

KH-3

 

Marlijn vd Meulen

Charmeur

KH-3

 

Jana Vink

Kyara

KH-3

 

Floor vd Ven

VJ

KH-3

 

Joris Krantz

Charmeur

KH-3

 

Lotte vd Ven

VJ

KH-3

 



Rooster Meivakantie 2018
25-04-2018

Zaterdag 28 april

10.30 – 11.15 Joelle
Isabelle
Carmen
Roosmarijn

11.30 – 12.15 Joelle
Koosje
Annika
Bloeme
Chantal

12.15 – 13.00 Marijke
Jasper
Imme

12.30 – 13.00 priveles Esmee > Sari

Dinsdag 1 mei

20.00 – 20.45 Joelle
Monique
Tessa
Annefleur
Noor N
Ilse

Vrijdag 4 mei

16.15 – 17.00 Sari
Roosmarijn
Sanne B
Rosali B

Zaterdag 5 mei

10.00 – 10.30 Brenda > Marijke

10.30 – 11.15 Joelle
Isabelle
Jana
Vienne
Bloeme
Chantal

Dinsdag 8 mei

19.00 – 19.45 Joelle
Sanne B
Rosali B
Annefleur
Noor N

20.00 – 20.45 Joelle
Tessa
Monique
Ilse
Barbara

Woensdag 9 mei
13.30 – 14.00 Jana > Marijke
14.00 – 14.30 Esmee > Marijke

Vrijdag 11 mei

14.00 – 14.30 Mees > Sari
14.30 – 15.00 Esmee > Sari
16.45 – 17.15 Nova en Loup > Sari

16.00 – 16.45 Sari
Roosmarijn
Annefleur
Noor N
Koosje

Zaterdag 12 mei spelletjesdag



Veulen Jaela
25-03-2018

Afgelopen vrijdagochtend heeft Jaela een gezond merrie veulen gekregen.

Moeder: Cést Jaela, Sport Elite (Johnson x De Niro x Welthit 2)

Vader: Sensation (Sir Heinrich x Casparino x Cordial Medoc)



Springles en wedstrijd: Indeling
23-02-2018

  

Groep 1 10.00-12.00
Fieke Kirstie
Janne Otje
Marlijn Chippie
Lotte VJ
Dirk Charmeur
   
Groep 2 12.00-14.00
Tessa Bono
Anne-fleur Adass
Noor Charmeur
Carmen Ivor
Lieke Kyara

 



  • Beginning
  •   
  • Previous
  •   
  • 1
  •   
  • 2
  •   
  • 3
  •   
  • 4
  •   
  • 5
  •   
  • 6
  •   
  • 7
  •   
  • 8
  •   
  • 9
  •   
  • 10
  •   
  • Next
  •   
  • End

Login